مقالات طراحی سایت مقالات طراحی سایت .

مقالات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد   هاست برای طراحی سایتهاست‌ها ازنظر سیستم‌دلیل به دو دسته تقسیم میشوند: ویندوز و لینوکس. شما برای رئیس کردن هاستتان (مواقعی مثل انتقال پوشه و نصب قالب) بایستی از در اختیار گرفتن پنل به کار گیری فرمائید.
دو سبک هاست وجود داراست. هاست ویندوزی و لینوکسی که اینجا بیشتر در موردش توضیح داده‌ایم. اما پیش از ادامه عمل بهتراست به‌شکل عملی یادگرفتن خرید هاست و دامنه را ببینید:
پیش از تعیین پلتفرم، نوبت به تنظیم میزبانی اینترنت یا این که هاستینگ میرسد. همگی شما یوزرها گرامی با قسمت هاستینگ شناخت بدون نقص دارید و صد در صد می‌دانید برای فعال‌ساز‌ی وب سایت در بالا نیاز به تهیه و تنظیم هاست و تثبیت دامنه میباشد. توصیه می کنم هاست یا این که سروری تهیه و تنظیم فرمایید که با وردپرس و قالب های ماهر سازگار باشد و مسلما هاست لینوکسی باشد.
اساسا هاست فضایی میباشد روی سرور هایی که سیستم استدلال آن‌ها مبنی بر لینوکس یا این که ویندوز میباشد. میزبانی اینترنت منزل وبسایت شما در وب میباشد. هر سایت نیاز به میزبانی اینترنت دارااست و هر سایت نیازهای متفاوتی داراست.
بها هاست چقدر میباشدبه عنوان مثال هرچه فضای ذخیره داده ها بیشتری بخواهید هزینه شما بیشتر می‌گردد. خدمت‌های میزبانی اینترنت بدون پول هم برای استعمال وجود دارا هستند، البته با اعتنا به اینکه دارنده محدودیت می باشند و استانداردهایی را رعایت نمیکنند، سفارش نمی شود که از این هاست‌ها استعمال فرمائید.
پس در گزینش شرکتی که قصد دارید هاستتان را از آن خریداری فرمائید، خیلی اعتنا نمایید. به عبارتی‌طور که در بخش قبلی گفته شد بایستی دامین خویش را ماهانه یا این که هر ساله خرید یا این که تمدید فرمایید، هاست هم مانند دامین بایستی به‌شکل ماهانه یا این که هر ساله خریداری یا این که تمدید گردد.
هاست ویندوزی یا این که لینوکساز دوستداشتنی‌ترین در اختیار گرفتن پنل‌های ویندوزی می‌اقتدار به Website Panel, Plesk و از دوستداشتنی­ترین در دست گرفتن پنل‌های لینوکسی می‌اقتدار به Cpanel, DirectAdmin اشاره نمود.معمولاً برای تارنما‌هایی که با گویش asp.net و مقر داده‌ی MYSQL ساخته میگردند از هاست‌های ویندوزی به کارگیری میگردد.تارنما‌هایی که با گویش php و مقر داده‌ی MYSQL ساخته می شوند نیز، از هاست‌های لینوکسی به کار گیری می‌گردد.با دقت به اینکه وردپرس با گویش php بسط‌یافته میباشد، توصیه می کنیم از هاست‌های لینوکس مصرف شود.
تعیین هاست مطلوب برای وبسایت شماپس برای فعال‌ساز‌ی یک اینترنت‌تارنما به دو مایحتاج میباشد که مطلقا بایستی داشته باشید:
دامنه یا این که به عبارتی اسم وب سایتهاست یا این که به عبارتی فضای وب سایتبعداز تهیه و تنظیم این دو آیتم می بایست دامنه را به‌وسیله‌ی DNSهایی که کمپانی ارائه‌دهنده هاست در دست شما قرار داده میباشد به هاست خویش متصل نمائید.
هاست در معنای صاحب خانه میباشد و فضایی از یک سرور مدام پر‌نور میباشد که برای وب سایت تدارک چشم‌شده‌است. درواقع شما در صورتی‌که بخواهید که یک اینترنت‌تارنما داشته باشید بایستی بتوانید داده ها وب سایت خویش را در یک فضای امن و مطمئن در بستر وب قرار بدهید به‌این شکل داده ها تارنما شما در مجموع دنیا در دسترس است.
صاحب خانه وبی که گزینش میکنید خیلی اهمیت دارااست زیرا فضایی میباشد که داده ها تارنما بر روی آن قرار می گیرد و می بایست با اعتنا به معیار محتوا و وسعت اطلاعاتی که قرار میباشد روی وبسایت قرار دهید گزینش فرمائید. هزینه خدمت‌های میزبانی اینترنت با دقت به امکاناتی که در دست شما قرار می‌­گیرد، متغیر میباشد.
شایسته ترین شرکت ها هاستینگ اهل ایرانتارنما استاتیک بسازیم یا این که داینامیکالبته مقداری مشغول مسائل فنی شدیم و پرسش این بود: چه طور وب سایت بسازیم
پیش از هر چیز نیاز دارید که با اشکال تارنما‌ها شناخت پیدا فرمائید و هرمورد از خصوصیت‌های آن­‌ها را بهتر بشناسید تا بتوانید با دقت به نیازتان یک گزینش صحیح داشته باشید، پس با ما یار و همدم باشید تا با اشکال آن‌­ها آشنا گردید.
تارنما‌های استاتیک (ایستا) نسبت به تارنما‌های داینامیک (پویا) امنیت بالاتری دارا هستند، اما در حالتی‌که در وب سایت‌های داینامیک (پویا) در پباده سازی و کد نویسی وبسایت از طرز‌های صحیح مصرف شود، می‌قدرت امنیت تارنما را بالا موفقیت.
البته با اعتنا به اینکه تارنما‌های داینامیک(پویا) دارنده پنل مدیر یا این که قابل انعطاف‌افزارهای رئیس محتوا مثل وردپرس میباشند، سوای داشتن علم اپلیکیشن‌نویسی می‌­اقتدار هر نوع تغییری در آن اعمال کرد و با اعتنا به اینکه نیازی به مراجعه کردن به طراح اینترنت وجود ندارد بخشی از هزینه‌های بروزرسانی و انجام تغییرات از در میان می‌­رود.
درنتیجه در حالتی که وبسایت شما نیاز به انجام تغییرات متعددی داشته باشد، سایتتان را بایستی از نوع داینامیک یا این که پویا تعیین نمایید تا نیازی به پرداخت هزینه به طراح اینترنت نداشته باشید و خودتان بتوانید این تغییرات را به‌راحتی اعمال نمائید. البته در شرایطی‌که تارنما کوچکی فعال‌ساز‌ی میکنید که نیاز به انجام تغییرات ندارد، تارنما از نوع استاتیک یا این که ایستا برای شما مورد‌ی بهتری خواهد بود.
در گرد‌همایی بعدی بصورت تماما عملی به شما توضیح خوا هیم بخشید که چه طور تارنما بسازیم و شایسته ترین سیستم رئیس محتوای جهان را روی آن نصب کنیم.
مشاهده گرد‌همایی بعدیفراگیری بدون نقص وردپرساین گرد هم آیی بخشی از زمان بدون پول فراگیری وردپرس می باشد. با مشاهده بدون نقص عصر می توانید ساخت وب سایت را یادگرفتن مشاهده کنید.
عصر بدون‌پول فراگیری وردپرس
رضا حسینی رادبا انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم مجاورت بشم و این قصه ادامه داره...
لحاظ شما درین‌باره چه است؟برای ارسال نگرش یا این که پرسش خویش لطفا وارد وب سایت گردید.

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۳:۳۴ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

تارنما ریسپانسیو

آزمایش عکس العمل گرا بودن وب سایت

 طراحی سایت فروشگاهی در مشهد


به چه شکل یک تارنما ریسپانسیو داشته باشیم؟

صفحه های وبسایت حین نرم‌افزار نویسی می بایست به طور عکس العمل‌گرا پباده سازی شوند. این اپ نویس میباشد که هنگام طراحی وب انتخاب می‌نماید موادتشکیل دهنده HTML در هر نمایشگر چه طور کنارهم قرار بگیرند. به عنوان مثالً در حالتی که پهنا کاغذ از ۴۲۵ پیکسل کمتر باشد مشخص و معلوم میباشد مخاطب با تلفن همراه وارد وب سایت گردیده و بایستی موادتشکیل دهنده کاغذ به سیرتکامل‌ای کنارهم قرار بگیرند که شیت‌ی تارنما درین پهنا شایسته ترین ظواهر را داشته باشد.

 


طریق‌های رسپانسیو کردن صفحه های اینترنت

به امداد media@ در CSS

با امداد media@ می‌قدرت به موادتشکیل دهنده html، در هر سایز از برگه مرورگر، استایل‌های مختلفی را اعمال کرد. (از HTML بیشتر بدانید)

به نمونه تحت دقت نمایید.

 


h2 { font-size: 23px; }

@media (max-width: 425px) {

h2 { font-size: 18px; }

}

1

2

3

4

h2 { font-size: 23px; }

@media (max-width: 425px) {

h2 { font-size: 18px; } 

}

در‌این نمونه سایز فونت در تگ h2 برابر با ۲۳ پیکسل میباشد. البته به یاری media در نمایشگر موبایل، سایز به ۱۸ پیکسل عوض شده میباشد.

 


استعمال از Bootstrap

بوت استرپ یک قاب‌ورک دارای شهرت میباشد که از HTML ,CSS ,JQuery به کار گیری ‌می‌نماید تا صفحه ها اینترنت را رسپانسیو نماید. Bootstrap تماماً مجانی میباشد. با افزودن فولدر‌های آن به پروژه‌ی خویش می توانید حین تایپ کردن کدهای html‌ از آن ها به کارگیری فرمائید. در مقاله ها بعدی بیشتر به آن خوا‌هیم پرداخت.

 


به کارگیری از W3.CSS

یک قاب‌ورک از CSS میباشد که به پباده سازی صفحه ها رسپانسیو امداد می‌نماید. مبنا فعالیت این قاب‌ورک به طور پیش‌فرض mobile-first (پباده سازی بر پایه ی کاغذ‌ی گوشی) میباشد.

 


کادر‌ورک‌های متعددی می‌باشند که پباده سازی ریسپانسیو را برای طراحان اینترنت معمولی‌خیس کرده‌اند. کلیه‌ی این ابزار‌ها یک غرض دارا‌هستند و آن هم رضایت استفاده کننده حین بازدید از تارنما میباشد!

 

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۳:۰۵ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

به چه شکل یک تارنما بسازیم؟


به چه شکل یک تارنما بسازیم؟ (یادگرفتن بی نقص طراحی وب)
بلاگ فعال‌سازی وب سایت و مغازه اینترنتی کسب و عمل اینترنتی
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد اذن دهید به عبارتی نخست، این اطمینان را به شما بدهیم که فورا بعداز دیدن ویدئو و تلاوت نوشته‌ی علمی یادگرفتن ساخت وب سایت، میتوانید مالک یک تارنما رشته‌ای و خوشگل باشید؛ حتی‌د‌ر کمتر از یک ساعت و سوای اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. صرفا کافی‌ست 10 دقیقه از بازه زمانی‌تان را روی این نوشته‌ی علمی بگذارید.

به شما توصیه میکنیم، نخستین ویدئو رو ملاحظه کنید. احتمالا با یاری همین کلیپ هم پاسخ سؤالتون رو می گیرید :)

ابدا چرا تصمیم گرفتید، تارنما داشته باشید؟ در‌پی یک رخداد خوب در کسب و کارتان می باشید؟ یااینکه میخواهید خودتان را بیشتر به سایر معرفی فرمائید؟ ابدا از کجا مشخص که تارنما به‌درد شما میخورد؟ خودتان به‌این فیض رسیده‌اید یا این که فقط به سفارش سایر، تصمیم گرفته‌اید وب سایت داشته باشید؟!

همین شرایط کنونی در قسمت ایده ها، کسب و عمل و هدفتان از طراحی وب را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که ابدا وبسایت به دردتان می خورد یا این که خیر؟! یااینکه نوشته‌ی‌علمی «چه کسب و کارهایی به وبسایت نیاز دارا هستند؟» را بخوانید.

خلاصه در شرایطی‌که بدین فیض رسیده‌اید، که طراحی سایت حتی (کوچکترین!) بهره‌ای برای‌تان دارااست، پس تا یک‌سری دقیقه دیگر صاحب و مالک یک کدام از این سایت‌ها خواهید بود؛ ولی پیش از آن، بیایید فراگیری طراحی وب را به بی آلایش‌ترین صورت ممکن، خاطر بگیرید.

این نوشته‌علمی نظرتان را بی نقص درمورد پباده سازی و طراحی وب سایت عوض می‌نماید؛ زیرا در آن خبری از پروسه و فرآیند پیچیده طراحی وب سایت وجود ندارد. حتی در‌حالتی که هیچ پیش خیالی دربارۀ طراحی سایت هم نداشته باشید، در جریان داستان قرار میگیرید.

زمینه دیگری که احتمالا ذهن‌تان را سرگرم نموده است، هزینه طراحی وب میباشد. به هیچ عنوان بیایید نخستین به سراغ همین مسئله برویم.

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۹:۱۵ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت

پباده سازی باصرفه:

برای پر بازدید بودن وبسایت تفریحی و بازی آنلاین شما، اشخاص بایستی بتوانند تارنما شمارا بشناسند و پیدا نمایند. شایسته ترین خط مش برای این فعالیت، سئو وبسایت شما برای موتورهای کاوش میباشد که به آن seo نیز میگویند. با این فعالیت، اینترنت‌وب سایت شما در اکثر جستجوهای دارای ربط، در ورقه اولیه حاصل گوگل اکران داده میگردد.

 طراحی سایت فروشگاهی در مشهد


تارنما سازی از پباده سازی و پیاده سازی تارنما های تفریحی و بازی، لیستی از خدمت و خدماتی را که در چنین سایت هایی کارکشته به پیاده سازی میباشد ارائه نموده:

 


ظواهر گرافیکی جالب و قشنگ و متناسب با محتوا و مسئله‌های اینترنت‌وب سایت

قابلیت ارائه محتواها در دسته‌بندی‌های مختلف مانند: شعر، شوخی، معما، قصه، جدید‌های بازیگران، کاریکاتور، ضرب‌المثل، تصاویر دیدنی و جذاب و…

قابلیت ارائه محتواهای مالتی مدیا نظیر تصاویر و ویدئوهای مربوطه

قابلیت معرفی مرکز ها تفریحی به همدم اکران جای آن ها بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ

قابلیت و امکان چت کردن یوزرها باهم در اینترنت‌وبسایت‌های بازی

قابلیت و امکان انجام بازی فارغ از وقفه در اینترنت‌وب سایت‌های بازی

قابلیت دسته‌بندی بازی‌ها در اینترنت‌وبسایت‌های گوناگون

ارائه قابل انعطاف‌افزارهای مایحتاج برای اجرای بازی‌ها در طراحی وب‌ های بازی

قابلیت و امکان ارائه فولدر‌های برخی از بازی‌ها برای دانلود مانند بازی‌های اشاره گر

قابلیت پشتیبانی و رابطه با مخاطب

 

متاسفانه کمپانی وبسایت سازی ابدا طراحی وب سایت بازی آنلاین انجام نمی دهد؛ لطفاً پیام ارسال نفرمایید. باتشکر

مطالب دارای ارتباط:

ساخت سایت وکلا و حقوقی

طراحی وب تخفیف

طراحی وب سایت تاکسی مسافرتی

تعرفه طراحی وب

توصیه ساخت وب سایت

مثال شغل های سایتی

در شرایطی‌که این نوشته‌ی‌علمی برای شما موثر بود لطفاً به آن ستاره بدهید

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۰:۱۳ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد
ساخت سایت با وردپرس با تجهیزات فوق العاده
ساخت وب سایت یکی‌از کارآمدترین طرز ها در گسترش کسب و فعالیت میباشد.
استعمال از یک وبسایت و پلتفرم‌های اجتماعی در کنار کسب و عمل یک نیاز به طور کامل ملموس میباشد که همگی‌ بیزینس‌ها از آن به کارگیری می‌نمایند.
قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که به فکره فعال‌سازی یک وبسایت برای معرفی و یا این که فروش، و یا این که کاتولوگ آنلاین به مشتریان خویش باشید بدین خواسته به شما توصیه می کنیم از ساخت وب سایت با وردپرس به کارگیری نمائید که تجهیزات فوق العاده‌ای در آن وجود داراست.
وبلینو با در دست داشتن یک گروه از اشخاص ماهر فراهم پذیرش درخواست های شما برای طراحی سایت مخصوص خودتان میباشد.


۶ انگیزه ساخت سایت با وردپرس
در شرایطی که خیلی معمولی بخواهیم بگوییم به کارگیری از این نرم افزار بسیار معمولی و راحت میباشد و با اتصال به وب در کمترین مدت به راحتی می توانید پست‌های نو و عکس و ویدئوهای دلخواهتان را آپلود نمائید.
بسیار بی آلایش و ریلکس در هر هنگامی که خواستید می توانید به آن دسترسی پیدا نمائید و مدیر آن را به عهده داشته باشید.
شاید ندانید که وردپرس در صدر تحت عنوان یک پلتفرمی ایجاده گردیده بود که فعالیت بلاگ‌نویسی را بر عهده داشت و به گذر زمان قابلیت و امکان‌های متعددی به‌این پلتفرم اضافه شد و دربین همگان محبوبیت پیدا کرد پس با این خصوصیت قادر خواهیم بود بگوییم وردپرس یک وب لاگ بسیار معمولی و بدون نقص میباشد که حتی در حالتی که شما عشق به ساخت و ساز وب سایت فردی برای خودتان داشته باشید و فقط بیزینس مدنظرتان هم نباشد، گشوده هم وردپرس شایسته ترین میباشد.

با به کار گیری از وردپرس به راحتی از خصوصیت‌های سایر پلتفرم‌هایی مثل فیسبوک و توییتر و یا این که ساخت‌و‌ساز روز‌نگار و……. می توانید به کار گیری فرمائید.
با طراحی سایت با وردپرس قابلیت و امکان پیشرفت و ترقی وب سایت شما بسیار زیاد میباشد و شما می توانید هر چه قدر نیاز داشتید تعداد پست‌ها، عکس‌ها، و صفحه های خویش را ارتقا دهید و نگرانی از دید کیفیت و تلاش تارنما خویش نداشته باشید.
ریسپانسیو بودن وردپرس که بعدها آن قابل تهیه میباشد و بهم نمی‌ریزد، هم‌چنین شما در وردپرس هر مغازه اینترنتی و هر سایتی برای کمپانی خودتان میتوانید شیوه بیاندازید.
طراحی وب سایت با وردپرس با تجهیزات فوق العاده
ممکن میباشد از خودتان بپرسید آیا ساخت وب سایت با وردپرس برای به کارگیری در بیزینس و یا این که کسب‌وکار اینجانب موثر و کارآمد میباشد؟!
در جواب بایستی به شما بگوییم حتما آری، بارزترین خصوصیت وردپرس نامحدود بودن آن در کلیه حیطههای کسب و فعالیت میباشد، یعنی شما با هر نوع بیزینس می توانید از طراحی وب با وردپرس به کارگیری نمائید.
پیرو اشکال کسب‌وکار و بیزینس‌هایی که امروزه از وردپرس به کار گیری می‌نمایند را با شما ارزیابی میکنیم.

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۴:۰۱ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

خرید هاست

تجهیزات ویژه و مفاد قرارداد
این مورد در واقع  طراحی سایت فروشگاهی در مشهد وجه تمایز کمپانی‌های ارائه‌دهنده سرویس ها میزبانی با یکدیگر میباشد. می بایست مشاهده کنید با خرید و گزینش هاست از کمپانی چه تجهیزات ویژه‌ای در اختیارتان قرار می گیرد. از جمله یک کمپانی تضمین می‌نماید در شکل خرید هاست بصورت مجانی پیکربندی اتصال دامنه و نصب وردپرس را برای شما انجام دهد.
در مقابل بایستی به شرایطی که در قرداد خرید هاست نقل شده میباشد؛ دقت فرمائید. بایستی بدانید در چه صورتی میتوانید استعمال از هاست را متوقف نمائید و آیا در شکل پشیمانی از خرید؛ وجه پرداختی به شما بازگردانده می‌گردد یا این که نه؟

لحاظ مشتریان در رابطه‌ سرویس ها کمپانی و کیفیت پشتیبانی
با گشت کوتاه در وب و پرس وجو از اشخاص با خبر می توانید از واحد سنجش رضایت مشتریان از سرویس ها کمپانی با خبر گردید و متوجه گردید شعارهای تبلیغاتی آن ها تا چه‌اندازه به حقیقت مجاورت میباشد.

توجه نمایید که هاست تاثیر مستقیمی روی سرعت وب سایت دارااست
مطلقا برای شما هم پیش‌آمده که بعداز زمان‌ها گشتن در وب بالاخره مقاله گزینه‌نظرتان را پیدا می کنید البته زمانی وارد وبسایت آن مقاله میشوید، وب سایت با سرعت بسیار یه خرده بار گذاری می‌گردد و تصاویر آن لود نمی شود. شما هم تارنما را بسته و کاوش را ادامه می‌دهید!
با داشتن چنین تجربه‌ای مسلما میدانید که اهمیت سرعت‌تارنما بر ارتقاء مشتریان و منفعت چقدر تاثیر‌گذار میباشد. یک کدام از فاکتورهای اساسی و مهم در سرعت تعیین یک هاست استاندارد و متناسب با وبسایت شماست. به عبارتی‌طور که در نوشته ی علمی اولیه اشاره کردم، غرض از روش‌ اندازی اینترنت‌ وبسایت جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر میباشد و ارتقا سرعت تارنما یکی‌از مهمترین عامل ها تاثیر‌گذار در این مورد می باشد.
فراموش نکنید که او‌لین چیزی که بایستی در حیث بگیرید سرعت تارنما میباشد، در شرایطی‌که سرعت وب سایت ذیل باشد مسلما بایستی آن را با صرفه‌سازی نمائید. اما نگران نشوید، میتوانید به نوشته‌علمی‌های یادگرفتن باصرفه‌سازی سرعت تارنما راز بزنید و حافظه بگیرید که چطور می‌اقتدار سرعت وب سایت را ارتقا بخشید.

پس از خرید هاست و راه و روش‌ اندازی اینترنت‌ تارنما می بایست دائما و در مدت‌های هنگامی معلوم به وبسایت خویش را از نظر سرعت آنالیز فرمائید. یکی طریق‌های ارزیابی سرعت وب سایت به کار گیری از جی تی متریکس (به انگلیسی: GT Metrix) میباشد. کافی میباشد اسم وب سایت خویش را در جی تی متریکس وارد فرمائید و پس از یک‌سری ثانیه یک گزارش بدون نقص از حالت وب سایت و مشکلاتش بدست آورید.
بعداز اخذ گزارش بایستی سریعا خطاها موجو در تارنما را تا حد‌قابلیت از دربین ببرید تا سرع وبسایت شما ارتقاء یابد. چون به عبارتی‌طور که پیش از این هم اشاره کردم، سرعت زیر وبسایت منجر کاهش فروش و ارتقاء نرخ بانس ریت (به انگلیسی: Bounce Rate) میشود.

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۴:۵۲ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

سایت خبری

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

ساخت وب سایت خبری 

سخت سایت خبری:
وب سایت های خبری و آگهی به عنوان مثال پربازدیدترین تارنما های اینترنتی به شمار می‌روند. تارنما های خبری به عنوان مثال وب سایت های می باشند که طی یک برهه زمانی کوتاهی بازدید کنندگان فراوانی را به سمت خویش جذب می نمایند، و با گاز علاقه مندان خاص خویش را پیدا می نمایند که علاوه بر مطالبی که روزمره بایستی آپدیت رسانی شوند پباده سازی خاصی را نیز می طلبد.

ادله این مورد اهمیت فرمان خبر و آگهی از یک طرف و نیاز جامعه به اخذ جدیدترین خبر‌ها وب از طرف دیگر میباشد. مسلما با دقت تعداد استفاده کننده آنلاین وب در کشور ایران و آمارهای مو جود، وبسایت های خبری در‌صورتی‌که که پباده سازی قابل قبولی داشته باشند و محتوای مفیدی ساخت نمایند می‌توانند کاربر قابل توجهی را به خویش جذب کنند. پباده سازی سایت خبری به عنوان مثال ی تخصصی ترین طراحی وب سایت ها می‌باشد که بایستی از همگی منظر های نوع ساخت وب سایت، seo ، سرعت و گرافیک قشنگ ، بطور درست و اختصاصی تارنما خبری پباده سازی گردیده باشد.

طراحی وب سایت خبری به مراد توسعه و گسترش سریع خبر‌ها، ارشیو خبر‌ها برای آگهی به اشخاص است. روش اکران خبر ها ، طریق ارشیو خبر ها ، آپدیت ترین خبر ها همگی قسمت های تاثیرگذار در طراحی وب خبری هست تا یوزرها سوای سردرگمی به خبر‌ها متبوع خویش دست یابند.

ساخت وب سایت خبری می بایست با دکورا سیون مطلوب خبرها و دسته بندی ها و نیز پباده سازی باصرفه از لحاظ سرعت و seo یوزرها را به صدق هدایت نماید. قابلیت و امکان لحاظ دهی سهل و آسان یوزرها، عضویت یوزرها ویژه و شرکت کردن آن ها در ارسال خبر، دسته بندی کارکشته خبر ها از لحاظ موضوعی و حوزه‌ ای، امنیت بسیار بالا، گرافیک دیدنی، تجهیزات متنوع در اکران خبر (خبر‌ها پربیننده، خبر های ویژه، مقاله‌ها تحریره، اکران لیستی و ستونی خبر ها به گزینش استفاده کننده و ... )، داشتن فیلد و Rss از مطالب بصورت موضوعی و کلی و ... برای مثال خصوصیت هایی میباشد که در طراحی وب سایت خبری می بایست در حیث گرفت.

خبر نامه ها، مجلات، خبرگزاری های سراسری و محلی و اشخاص فردی ای می‌توانند با داشتن یک وب سایت خبری ماهر پا را بالاتر از ناحیه ی کاری خویش و وقتی بگزارند. داشتن یک تارنما خبری بدین منزله میباشد که می توانید سوای داشتن محدودیتی در جای و بازه زمانی، خبرهای خویش را در فضای وب منتشر فرمایید. اصول پباده سازی در وبسایت خبری بسته به نوع کار و قضیه تارنما خبری است. در‌حالتی که سایت بر طبق قضیه خاصی پباده سازی گردیده باشد، قالب آن می بایست مربوط به آن مسئله ساخت و پباده سازی خواهد شد. ساخت وب سایت خبر مربوط به شهر یا این که استان خاص نیز با رعایت آن حیطه می بایست تاءمل خواهد شد.

سیستم درآمد زایی تارنما های خبری بر پایه ی تبلیغات بنری و لینکی و پاپ آپی هست. ریپورتاژ ها نیز از سایر مسائلی میباشد که می‌تواند برای صاحبان تارنما منبع درآمد باشد.

گرافیک تارنما تا حد قابلیت مدل و گیرا می بایست باشد و اکران خبر‌ها و متون بصورت واضحی بایستی حیث شود. سرعت اکران تارنما و خبر نیز حتما می بایست بسیار با صرفه انجام گیرد. کلاً تجهیزات سایت خبری می بایست بطور درست و فعالیت گردیده در قالبی خاص و مخصوص پباده سازی خواهد شد.

کمپانی طراحی وب هفت ستاره با آنالیز سایت های خبری چیره و در حیث دریافت کردن تجهیزات جامعی از وب سایت های برنده درین عرصه در موضوعات گوناگون خبری و دادن مشورت ی بی نقص دراین باره، می‌تواند شمارا در ساخت سایت خبری چند قدم جلوتر چیره شود.

البته مهم ترین اصل در ساخت سایت خبری مورد ی چشم شدن تارنما از روش موتورهای کاوشگر و نرخ ایندکس شدن و چشم شدن بالا بوسیله گوگل می‌باشد. چراکه وبسایت خبری ای که بازدید کننده ای نداشته باشد، یک پباده سازی سوخت گردیده هست. به صورت خلاصه وبسایت خبری ای غالب شود که بصورت استاندارد پباده سازی گردیده باشد و اصول seo در آن رعایت گردیده باشد تا بتواند در حاصل گوگل در موضوعات گوناگون تارنما درجه ی بالایی را کسب نماید و در شکل تثبیت خبر تازه به‌سرعت به وسیله گوگل خوانده گردد.

طراحی وب سایت خبری مطابق با استاندارد های seo و با صرفه گردیده برای گوگلیکی از تخصص های کمپانی ساخت سایت هفت ستاره می‌باشد. ما با محاسبه بی نقص سایت های پیروز و ساخت وب سایت های حاذق در سرویس شما هستیم.

 

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۴:۰۳ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

هاست خارج از ایران

چرا بعضا ها هاست آن سوی مرز را ترجیح می‌دهند؟؟

عامل اینکه طراحی سایت فروشگاهی در مشهد  به خیال و خاطر تحت ساخت‌و‌ساز های کانال درون مرز و بوم، خیلی از زمان ها اتصال وب درون با آن سوی مرز انقطاع می‌گردد و هاست باطن مرزو بوم با اینکه سرعت بالاتری دارااست ممکنه میباشد از آن سوی مرز به صحت در دسترس نباشد و بازدیدکنندگان فرنگی نتوانند تارنما را بارگذاری نمایند. در‌حالتی که شما یک کسب و فعالیت در بین المللی دارید و برایتان اصلی که تارنما به طور لحظه ای در همگی مکان عالم چشم خواهد شد بهتره از هاست های فرنگی به کار گیری فرمایید. همینطور بایستی اعتنا فرمائید که سرورهای آن سوی مرز برای ارتقاء بهینه سازی وب سایت شما اثرگذار خیس خواهند بود.

تأثیر سرزمین در گزینش هاست

6- تعداد یوزرها به طور هم زمان در وبسایت

شما بایستی بدین قضیه اعتنا فرمائید که حداکثر یک‌سری مخاطب در هر لحظه میتوانند روی وب سایت شما باشند. این مسئله رابطه تنگاتنگی با ترازو رویش تارنما شما داراست.

بگذارید اهمیت این زمینه را با یک نمونه پر‌نور کنم: فرض نمایید به جهت فعال سازی یک کمپین تبلیغاتی تعداد یک یا این که دو هزار استفاده کننده به طور هم‌زمان وارد وبسایت شما شوند، چه اتفاقی می افتد چنانچه وب سایت خدمت هاست شما بضاعت و توان تحمل این تعداد مخاطب آنلاین را نداشته باشد؟ احتمالا تارنما شما به صورت ناگهانی از دسترس بیرون می شود یا این که اصطلاحا دان (DOWN) میگردد.

7- خزانه اطلاعاتی مصرف شده در ساخت سایت

اکثر طراحی وب ها نیاز به خزانه اطلاعاتی دارا هستند. یک مغازه آنلاین، یک تارنما خدماتی، یک تارنما وردپرسی و … برای خیلی از امور به یک خزانه اطلاعاتی نیاز دارا هستند. به هیچ عنوانً این خزانه اطلاعاتی چه می‌باشد؟

خزانه اطلاعاتی محلی میباشد که همه داده ها یوزرها تارنما و مطالب شما در آن ذخیره می‌گردد و از نکاتی می‌باشد که پیش از خرید هاست بایستی آن را در حیث بگیرید. هرچه قدر شما از یوزرها داده ها بگیرید و تثبیت فرمایید و همینطور مطالب و سعی وب سایت فراتر برود نیاز شما بدین وسعت خزانه اطلاعاتی هم بیشتر می‌گردد.

همین جا می بایست پهنا کنم بخش اعظمی از شرکت ها ارائه دهنده ی هاست معیار فضای در لحاظ گرفته گردیده برای این خزانه اطلاعاتی را به شما می‌دهند اما این ترازو محدود و در پلن های گوناگون تمجید شده‌است.

به طور تقریب مجموع ساخت سایت های مدرن نیاز به خزانه اطلاتی دارا‌هستند. زیرا استعمال از سیستم های مدیر محتوا، مغازه های آنلاین و بقیه قابل انعطاف افزارها در ساخت سایت ها فراگیر شده‌است.

خزانه اطلاعاتی محلی میباشد که همه داده ها یوزرها تارنما و مطالب شما در آن ذخیره می‌گردد و از نکاتی میباشد که پیش از تعیین هاست برای وردپرس یا این که دیگر سیستم ها بایستی در حیث بگیرید. در پلن های فراتر هاست که مطلوب برای ساخت سایت های حجیم و پربازدید میباشد، شما می توانیدحجم قابل قبولی هم برای ایجاد خزانه اطلاعاتی به هنگام ساخت سایت داشته باشید.

 

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۵:۰۲ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

هاستی برای تعداد بالایی از عکس

هاستی برای تعداد بالایی از عکس

حدودا هر هاستی به شما این قابلیت و امکان را میدهد که چندین عکس را در یک سایت و یا این که یک مغازه اینترنتی داشته باشید. ولی در صورتی شما در کوشش می‌باشید یک خدمت به اشتراک گذاری عکس داشته باشید، به عنوان مثال یک وب سایت برای فروش و ارائه فتوگرافی و نگارگری های خویش داشته باشید، شما به یک اپ با قابلیت و امکان ذخیره سازی و پهنای باند بیشتری نیاز دارید. در اصطلاح بدین نوع هاست ها که با این مقصود ساخته میشود، File Hosting گفته می گردد.

 طراحی سایت فروشگاهی در مشهد


صوتی و تصویری

در حالتی که شما قصد دارید سایتی برای به اشتراک گذاشتن فیلم و آوا داشته باشید، هیچوقت نباید از هاست اشتراکی به کار گیری نمائید بلکه می بایست یک هاست منحصربه‌فرد را خریداری نمائید که پهنای باند زیاد و خاطر حاذق برای احتکار کردن گونه های داده ها داشته باشد. علاوه بر این می بایست قابل انعطاف افزارهای مخصوصی سمت سرور داشته باشید.

 


Offshore

آفشر هاستنیگ در معنای ارائه سرویس ها هاستینگ سایت در یک راس داده در یک مملکت دیگر میباشد. این نوع هاست ها برای هدفی خاصی در مسائل رسمی و فایده حقوقی و مالی میباشد.
 


در‌صورتی‌که قصد راه‌اندازی و ساخت سایت دارید پیش از هر چیز به یک خدمت دهنده یا این که هاست و یک اسم یا این که دامنه برای وبسایت خویش نیاز دارید. کمپانی‌های فراوانی پلن خدمت‌های هاست را با ارزش‌های متعدد ارائه می‌کنند. همین اختلاف‌ها منجر گردیده اشخاص تازه کار در گزینش خدمت ما یحتاج خویش با خلل مواجه شوند. درصورتی که شما مبتدی باشید شاید سوالهای فراوانی در گزینش شایسته ترین خدمت دهنده هاست و دامنه در ذهنیت شما وجود داشته باشد. درین نوشته‌ی‌علمی تلاش گردیده به تنی چند از این سوالهای به طور بی آلایش جواب داده گردد تا اشخاص مبتدی و تازه کار هم بتوانند در این زمینه تصمیم‌گیری مناسی داشته باشند.

پیش از گزینش و خرید هاست می بایست بدانید که قصد فعال سازی چه نوع سایتی را دارید. از چه سیستم مدیر محتوایی قرار میباشد به کارگیری نمائید. شما بایستی جواب سوالاتی از این دست را را بیابید تا بتوانید شایسته ترین خدمت را مطابق نیاز خویش خریداری نمائید.

خرید هاست مطلوب مانند خرید یک وسیله الکترونیکی مانند لپ تاپ میباشد. شما برای خرید لپ تاپ به مارک و برخی از تجهیزات آن دقت می کنید و همگی ریزه کاری فنی آن را در مشت ندارید. برای خرید هاست هم نیازی وجود ندارد کلیه نکات ریز و فنی آن را بدانید. تنها می بایست به یکسری مورد ها مهم و کلیدی اعتنا فرمایید که درپی توضیح داده می گردد.

 

 

 


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۰:۰۶ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)

محصولات فروشگاه اینترنتی‌ را از چه راهی تأمین کنم؟


هنگامی از فعال‌ساز‌ی دکان اینترنتی کلام می کنیم، خیلی از اشخاص می گویند: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد می خواهم تارنما داشته باشم البته محصولش را از کجا تأمین کنم؟! اینجانب که فروشگاه ندارم! گرفتاری شما به طور کامل به جاست؛ ولی خیر بدین مضمون‌ که چاره نداشته باشد و به‌خیال آن، بخواهید قید ساخت و ساز مغازه را بزنید.

پس از تعیین فرآورده مطلوب برای فروش، بدین سؤال می‌رسیم که چه طور آن را تأمین کنیم. درین نوشته‌علمی، شیوه‌هایی که برای تأمین جنس دکان‌تان وجود داراست، را به شما معرفی میکنیم. همت کردیم شایسته ترین و معدود هزینه‌ترین شیوه‌ها را پیداکنیم، تا برایتان به‌صرفه باشد. در غایت در شرایطی‌که خودتان شیوه دیگری جز این‌ها می دانید، آن را در قسمت نظرها، با ما میان بگذارید.

حقیقت در صورتیکه درپی راهی برای تأمین جنس دکان‌تان در اینستاگرام هم می‌باشید، این نوشته ی علمی به شما یاری می‌نماید.

 

مال مغازه را از کجا بیاورم؟ زمینه این میباشد!
در صدر بایستی بگوییم که تامین متاع دکان اینترنتی، بحران‌های خاص خودش را داراست. اولیه از همگی بایستی دارایی‌ای برای تامین کالای مورد نیاز مغازه گزینش نمایید. اما این را هم بگوییم، که خیلی هم اهمیت ندارد چقدر سرمایه در دست دارید. ما به دنبال طرز‌هایی برای تامین جنس گفتیم، که حتی به سرمایه اول هم نیازی نخواهید داشت.

پیش از تأمین جنس، معلوم می کنید که قصد فروش چه کالایی را دارید. این مرحله از عمل هم خیلی اساسی میباشد و می بایست روی تمامی جوانب تصور کنید. به عنوان مثال در‌حالتی که قصد دارید خرقه فروشی اینترنتی رویکرد بیندازید، اولیه از کلیه می بایست با دقت به شناختی که از بازار دارید یک‌سری نوع متاع را برای فروش تعیین نمائید. برای مثال میتوانید با نظارت مغازه‌های اینترنتی خرقه فروشی، مثال‌های پرفروش آن ها را شناسایی نمایید.

در اولِ عمل می بایست کوشش نمایید محصولاتی را برای مغازه اینترنتی تامین فرمائید که مطمئن باشید مشتری دارااست. منظورمان این میباشد که یکدفعه و فارغ از نظارت بازار، تعداد متعددی متاع برای مغازه اینترنتی نخرید. بایستی کالاهای مغازه اینترنتی خویش را هدفمند خریداری نمائید. در غیر این شکل میباشد ممکن میباشد تنی چند از محصولاات‌تان به فروش نرود.

شایسته ترین طرز برای استارت، بازاریابی کناره‌ای یا این که نیچ مارکتینگ میباشد
شایسته ترین طرز برای آغاز کسب و فعالیت اینترنتی غرض قرار دادن بخشی از بازار یا این که نیچ مارکتینگ میباشد. یعنی عوض این که از اولیه یک مغازه عظیم با تولید ها متنوع گشوده فرمایید، یک متاع را گزینش فرمایید و تنها روی به عبارتی فعالیت فرمائید. پس از مدتی که حال و روز فروشتان خوب شد، می توانید سایر تولیدها را هم به آن اضافه فرمایید. این مسئله، تأمین مال را هم برایتان شل‌خیس می‌نماید.

 

از جمله قصد دارید یک دکان اینترنتی در مورد فروش کفش تولید فرمائید. برای استارت عمل مورد نیاز وجود ندارد کل سرمایه خویش را خرج خرید همگی نوع کفش فرمایید. شایسته ترین فعالیت این میباشد که نخست به طور تخصصی، به عنوان مثال روی کفش‌های مردانه کار فرمایید. آنگاه که به‌تدریج فروش‌تان بیشتر شد و مشتری پیدا کردید، آن وقت کفش‌های زنانه و کودک‌گانه هم بفروشید.

آیا سوای فرآورده هم می توانم مغازه اینترنتی داشته باشم؟
مزیت پهناور مغازه اینترنتی این میباشد، که مشتری سوای این که مال را ملاحظه کنید، از شما خرید می‌نماید. زمانی یک دکان فیزیکی گشوده می کنید، بایستی همۀ تولیدها فروشی را در فروشگاه داشته باشید. ولی در دکان اینترنتی یه خرده متعدد میباشد. نیازی وجود ندارد از به عبارتی نخست، همۀ محصول ها فروش را داشته باشید. حتی میتوانید متاع نداشته باشید اما آن را بفروشید!

خیر، منظورمان پیچاندن مشتری وجود ندارد. یعنی اینکه شما می توانید کالا را در وبسایت بگذارید. مشتری توصیه دهد، بعداز پیشنهاد، متاع خریداری گردیده را تهیه و تنظیم و آن را برایش ارسال نمائید. از‌آنجا‌که از مقطع ساخت وب سایت تا فروش آن، بازه زمانی مدت مشخصی ارتفاع میکشد، نیازی وجود ندارد از به عبارتی در آغاز، شتاب نمایید. اما حواستان باشد که با این عمل، در ارسال پیشنهاد مشتری تأخیر پیش نیاید. این فعالیت را حتی بیزنسمن‌ها هم انجام میدهند.

همینطور این احتمال وجود داراست، که مشتری جنسی را خریداری نماید البته شما نتوانید این متاع را در بازار پیدا فرمائید. یا این که حتی این احتمال هم وجود داراست که به جهت نواسانات بازار، بها‌ها ارتقاء یافته باشد، ولی شما محصول را با ارزش قدیم فروخته باشید. دراین‌صورت بایستی به مشتری بگویید که پول بیشتری بپردازد که احتمالا قبول نمی‌نماید.

پس فارغ از جنس هم میتوانید مغازه اینترنتی داشته باشید، ولی می بایست آمادگی این ایرادات را هم داشته باشید. شایسته ترین فعالیت برای اینکه خیالتان شل خواهد شد این میباشد که دستکم تعداد مقداری مال مهیا داشته باشید، تا هم بتوانید آن را به موقع ارسال نمایید، هم اینکه روی دست‌تان نماند.


برچسب: طراحی سایت فروشگاهی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۴۶ توسط:hamed موضوع: نظرات (0)